Novinky

Dnes 31.1.2022 je ještě lekce jógy zrušena. Kdy se můžeme potkat ke společné praxi vás budu informovat co nejdříve. 

Dnes 24.1.2022 se můžeme potkat a společně si zacvičit jógu online.

 

 

Od 18.00 – 19.20 přes aplikaci TEAMS – pouze online

Pokud máte zájem vyzkoušet si lekci, prosím vás o zaslání emailu, na který vám následně zašlu link pro připojení ( tel.: 737237837

Cena lekce je 150,-

V případě dotazů jsem vám k dispozici.

Mějte krásný a klidný den.

Iva

 

 

 

 

 

Nový rok už ukrajuje první ze svých dvanácti měsíců a tak vás chci moc pozdravit a popřát pevné zdraví a také pevné nervy. Čeká nás další z náročnějších období, už jen proto, že nikdo nevíme co nás vlastně čeká. Právě dnes přemýšlím, jak se situace bude vyvíjet a zda budu moci pokračovat v učení lekcí jógy a také v kurzu, který absolvuji od října loňského roku a který byl již několikrát odložen. Mám pár novinek, které jsem s vámi chtěla sdílet a tou první je JÓGOVÝ ZIMNÍ POBYT, který již podruhé pořádáme s kamarádkou Mirkou Najbrtovou ve Dvoře Sv. Máří na Šumavě. První pobyt se, myslím, moc povedl a načerpali jsme energii na zimní měsíce. Tento druhý pobyt bude ve znamení odpočinku, jógy, meditace, rituálů a příběhů. Máme pár posledních volných míst a tak pokud se chcete přidat, neváhejte mne kontaktovat. Mějte se dobře. Ještě jednou přeji jen to dobré a brzy se těším neviděnou. Iva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravím vás v těchto krásných, vlídných, slunečních dnech.

Níže pár novinek o lekcích a workshopech. Rozvrh lekcí od září roku 2021 najdete pod odkazem REZERVACE LEKCÍ. Děkuji všem co na lekce chodíte za přízeň, velice si toho vážím.

Na lekcích od 8.15 a 5.30 je stále pár volných míst a tak pokud máte chuť‘, přijďte se podívat. 

Jóga víkend ve dvoře Sv Máří je plně obsazen, ale už teď přemýšlím o jarním jógovém víkendu. O termínu vás budu brzy informovat.

Workshop s Lenkou Dostálovou o zdravém pohybu a józe najdete také v odkazu ROZVRH a následně Rezervace lekcí, list workshop. Momentálně je plný, ale určitě se zapište jako náhradníci.

Já sama se účastním v říjnu dalšího jógového workshopu, na který se moc těším. Jsem ráda, že informace mohu předávat dále a my všichni si z toho vezmeme, co potřebujeme.

Mimo lekce také začnu učit pravidelnou ranní půlhodinku jógy online (zatím pro jednu firmu) a uvidíme, jak se lekce osvědčí. Myslím, že je to od zaměstnavatele úžasný nápad. Doma od 6h, dříve než vzbudíme děti, začít den půlhodinou jen pro nás.

Mějte se moc hezky a těším se na setkání na lekcích i mimo ně.

Iva